English

رویدادهای صنعت ساخت (ICIE)

معرفی

صنعت ساخت‌ محرک اصلی اقتصاد جهانی است؛ این صنعت در سال 2014 بیش از 273 میلیون شغل در سراسر جهان ایجاد نموده و در حال حاضر 13 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را تشکیل می‌دهد. با امکان مشارکت 14.7 درصدی تا سال 2030، سهام‌داران زیادی به این صنعت ورود کرده و رشد زیادی نصیب این صنعت خواهد شد.

ازاین‌رو و جهت رشد این صنعت، سالانه رویدادهای فراوانی در ارتباط با صنعت ساخت در سراسر جهان برگزار می‌شود. این رویدادها به ذی‌نفعان کمک می‌کنند تا از آخرین اتفاقات این صنعت مطلع شده و با ایجاد شبکه ارتباطی، فرصت‌های جدیدی برای خود ایجاد نمایند.

حضور در این رویدادها فرصت مناسبی است تا افراد صاحب‌نظر و متخصص این حوزه گرد هم آمده و علاوه بر ارتقای دانش و مهارت‌ها، روابط حرفه‌ای خود را به شکل اثربخشی توسعه دهند. از سویی دیگر، سازمان‌های فعال در این صنعت نیز می‌توانند با حضور در این رویدادها با متخصصین ارتباط برقرار نموده و با کمک این افراد و ایجاد شبکه ارتباطی با سازمان‌های دیگر، رشد خود را تضمین نمایند. رویدادهایی که هم برای متخصصان و هم برای سازمان‌ها حکمی حیاتی دارد.

در نتیجه، برند جدیدی توسط موسسه ACEMI با نام International Construction Industry Events یا ICIE ایجاد گردیده تا باهدف برگزاری بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت ساخت منجر به رشد این صنعت و ذی‌نفعان آن گردد. برندی که قرار است در زمینه‌های مختلف مدیریت ساخت، حقوق ساخت، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، مدیریت مالی، مدیریت قرارداد، مدیریت ریسک، مدیریت طرح و برنامه، مدیریت پایداری، مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی، مدیریت اطلاعات، مدل‌سازی اطلاعات ساخت (BIM)، مدیریت کسب‌و‌کار در صنعت ساخت (CBM)، مهارت‌های نرم و توسعه فردی، مهندسی و مبانی فنی صنعت ساخت اقدام به توسعه این دانش و شبکه ارتباطی نماید.

برند ICIE باتکیه‌بر دانش و توان متخصصان داخلی و بهره‌گیری از تجربه متخصصان خارجی و اعتماد به نسل جوان پا به عرصه برگزاری رویدادها در عرصه بین‌الملل نهاده است. ICIE با بهره‌گیری از روش‌های نوین ارتباطات و روابط‌عمومی و با حساسیت زیاد نسبت به برگزاری باکیفیت رویدادهای داخلی و بین‌المللی به‌طوری‌که در شأن و منزلت متخصصان، مدیران، مهندسان و تمام دست‌اندرکاران صنعت ساخت باشد پایه‌گذاری شد. تیم ICIE متعهد است که برای مخاطبان خود، رویدادهای خود را در تمام بخش‌ها در بالاترین کیفیت برگزار کند. کیفیت بالا و ایجاد ارزش شعار همیشگی ICIE خواهد بود.


در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.