English

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

جلسات تخصصی در لانژ

فضایی مناسب برای شبکه‌سازی و ارتباط با متخصصان
دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

در اینکه یک شبکه‌سازی قدرتمند تا چه میزان در موفقیت شغلی و حرفه‌ای متخصصان تاثیرگذار است، شکی نیست! داشتن روابط حرفه‌ای در شبکه‌ای از متخصصان که در یک صنعت مشغول به فعالیت هستند، به متخصصان کمک می‌کند تا برندی شخصی از خود در ذهن دیگران بسازند و ضمن بهره‌مندی از راهنمایی، دانش و آگاهی دیگران، به یک مزیت رقابتی نیز دست یابند. 

ایده فضای لانژ که برای اولین بار در دومین سمپوزیوم بین‌المللی صنعت ساخت (ICMS) اجرا و پیاده‌سازی خواهد شد، به تمامی شرکت‌کنندگان کمک خواهد کرد تا در فضای طراحی شده، به برقراری ارتباط و گپ‌وگفت با سایر افراد که همگی از کارشناسان، مدیران پروژه و مدیران عامل کسب‌وکارهای صنعت ساخت هستند، بپردازند.ارتباط و گپ‌و‌گفتی که به دلیل محورهای گفت‌و‌گوی مشترک باعث هم‌افزایی و توسعه شبکه ارتباطی به شکل بسیار هدفمند می‌شود.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.