English

قوانین و مقررات


این وب‌سایت توسط دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) تحت‌نظر مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) مدیریت می‌شود.

 برند جدیدی توسط مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) با نام International Construction Industry Events یا ICIE ایجاد گردیده تا باهدف برگزاری بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت ساخت منجر به رشد این صنعت و ذی‌نفعان آن گردد. برندی که قرار است در زمینه‌های مختلف مدیریت ساخت، حقوق ساخت، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، مدیریت مالی، مدیریت قرارداد، مدیریت ریسک، مدیریت طرح و برنامه، مدیریت پایداری، مدیریت کیفیت، مدیریت ایمنی، مدیریت اطلاعات، مدل‌سازی اطلاعات ساخت (BIM)، مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت (CBM)، مهارت‌های نرم و توسعه فردی، مهندسی و مبانی فنی صنعت ساخت اقدام به توسعه این دانش و شبکه ارتباطی نماید.
دسترسی و استفاده از وب‌سایت و خدمات خریداری شده توسط این دبیرخانه فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را بادقت بخوانید. استفاده از این وب‌سایت و یا شرکت در یکی از رویدادها یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به‌واسطه قبول این شرایط و ضوابط، محدودیت‌هایی داشته باشید. تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات وب‌سایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) 1402/09/09 است. دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به بروز رسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

۱. موضوع فعالیت

برگزاری رویدادهای بین‌المللی در صنعت ساخت و مدیریت ساخت با هدف ایجاد اکوسیستم تخصصی و ارتباط بین فعالان و کسب‌وکارهای فعال در صنعت ساخت و گسترش دانش تخصصی و فرهنگسازی در حوزه مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت موضوع فعالیت می‌باشد.

۲. حریم خصوصی

دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از وب‌سایت و یا خدمات در اختیار دبیرخانه قرار گرفته است، به سیاست حفظ حریم خصوصی دبیرخانه مربوط می‌شود. برای استفاده از خدمات این دبیرخانه، کاربران می‌بایست در وب‌سایت ICIE عضویت داشته باشند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود، به منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات وب‌سایت این دبیرخانه است.
اگر در سایت مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) ثبت‌نام کرده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارید و می‌توانید با همان اطلاعات از طریق صفحه ورود، وارد سایت ICIE شوید. درصورتی‌که حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اطلاعات پروفایل و عضویت کانون دانش‌پژوهان مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) به این وب‌سایت منتقل نمی‌شود و قادر به استفاده از مزایای کانون در سایت ICIE نخواهید بود.
لازم به ذکر است اطلاعات کاربران وب‌سایت این دبیرخانه تنها در اختیار دبیرخانه خواهد بود و هر کاربر در صورت درخواست حذف حساب کاربری می‌تواند این موضوع را به دبیرخانه اطلاع دهد. اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و دبیرخانه تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.
درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به شرکت در رویداد و یا استفاده از سایت نموده است، دبیرخانه می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد. درصورتی‌که آن شخص ادعایی در این باره داشته باشد، می‌تواند تا مدت یک هفته پس از اجرای این امر، ادعای خود را به‌صورت کتبی به آدرس دبیرخانه ارسال نموده و دبیرخانه در نهایت تصمیم‌گیرنده خواهد بود.
اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. ازاین‌رو اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. دبیرخانه تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماس دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند. در صورت وجود خطا تغییر هر یک از اطلاعات، کاربر می‌بایست موارد را دراسرع‌وقت به دبیرخانه اطلاع دهد و در جهت رفع آن اقدام نماید.
کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، سایت دبیرخانه هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.
اشخاص نباید حساب کاربری خود را، با هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. دبیرخانه تنها به شخصی که مالک حساب کاربری است، خدمات ارائه می‌دهد. در صورت استفاده هم زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری، دبیرخانه می‌تواند بنا به صلاحدید، اقدامات لازم را انجام دهد و درصورتی‌که در اثر این موارد، مشکلاتی ایجاد شود، تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و دبیرخانه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت‌کردن ایمیل و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل، این حق را به دبیرخانه می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند پیام‌هایی با محتوای اطلاع‌رسانی دربارهٔ برگزاری رویداد، ارائه فایل‌ها و ویدئوها، صدور گواهینامه‌ها و... از طریق ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورت درخواست کاربر برای دریافت نسخه فیزیکی گواهینامه‌ها، کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملاً دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و بسته پستی به دلیل عدم حضور یا اشتباه بودن اطلاعات تماس و آدرس به درخواست‌دهنده نرسد، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه دبیرخانه نیست. گواهینامه‌ها و بسته‌های پستی به‌صورت کاملاً سالم به اداره پست تحویل می‌شوند و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود، درصورتی‌که بسته ارسال شده دچار نقص و اشکالی باشد، درخواست‌دهنده باید موضوع را حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت بسته به دبیرخانه اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

۳. مالکیت فکری و معنوی

وب‌سایت، خدمات و تمامی آموزش‌ها و محتوای مرتبط با این دبیرخانه موضوع کپی‌رایت هستند. مطالب و موضوعات وب‌سایت از جمله نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدئوها، لوگوها و صوت‌ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین‌المللی تحت حمایت کپی‌رایت قرار می‌گیرند و هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی دیگری اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

با پذیرش قوانین و مقررات درج شده در این صفحه، شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی دبیرخانه مجاز به انتشار مجدد محتوا، آپلودکردن، انتقال به غیر، ارسال، توزیع و نمایش چه به‌صورت عمومی و چه به‌صورت خصوصی نیستید.

با شرکت در رویدادها، شرکت‌کنندگان متعهد می‌شوند که درصورتی‌که فایل و ویدئویی از دبیرخانه در اختیارشان قرار گیرد، با هیچ فردی به اشتراک نگذاشته و این فایل‌ها و ویدئوها تنها برای استفاده فرد ثبت‌نام‌کننده در رویداد ارائه گردیده‌اند. پس هیچ حقی بابت تألیف، فروش و به‌اشتراک‌گذاری فایل‌ها و ویدئوها، حتی با یک نفر به‌غیراز خود را ندارند. درصورتی‌که فایل‌ها و ویدئوها را حتی با یک نفر به‌غیراز خود شرکت‌کننده به اشتراک گذاشته شود، تبعات ناشی از این موضوع توسط شرکت‌کننده پذیرفته می‌شود و حق هرگونه شکایت در ارتباط با موضوع مطرح شده برای دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) محفوظ است. خدمات ارائه شده به سازمان‌ها نیز تنها مختص به سازمان مربوطه با افراد ثبت‌نام‌کننده است و عواقب ناشی از نقض قوانین انتشار، حتی در صورت تخلف یکی از شرکت‌کنندگان، متوجه سازمان مربوطه است. در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط شرکت‌کنندگان، دبیرخانه حق هرگونه اقدامات مقتضی از جمله غیرفعال‌سازی دسترسی به ویدئوها و... برای خود محفوظ دانسته و شرکت‌کنندگان با ثبت‌نام در رویدادها موافقت خود را با قوانین و مقررات اعلام می‌دارند. در صورت نقض قوانین، دبیرخانه اجازه دارد در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شرکت‌کنندگان خاتمه دهد و یا به صلاحدید خود، دسترسی‌ها را به کلیه یا هر بخش وب‌سایت یا خدمات بدون اطلاع شرکت‌کننده متوقف کند اگر:
- هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده باشند یا قصد نقض هر یک از مقررات را داشته باشند.
- زمانی که این دبیرخانه به‌موجب قانون ناگزیر از این اقدام است.
- ارائه خدمات به فراگیر بنا به صلاحدید دبیرخانه دیگر قابل‌اعتماد نباشد.
- رفتار فراگیر بر نام یا شهرت این دبیرخانه تأثیر سو بگذارد.
- حقوق افراد دیگر را نقض کنند.
بعد از ثبت‌نام در رویداد، برای هر شرکت‌کننده، یک کارت ورود صادر و در پنل کاربری شرکت‌کننده قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که کارت ورود مختص همان فردی می‌باشد که در رویداد ثبت‌نام کرده است و فردی که در رویداد ثبت‌نام نکرده نمی‌تواند از کارت ورود یک ثبت‌نام‌کننده برای شرکت در رویداد استفاده نماید. درصورتی‌که شرکت‌کننده بخواهد فرد دیگری را به‌عنوان جایگزین معرفی کند، مراتب باید باید حداقل تا ۱ ماه قبل از برگزاری رویداد به اطلاع دبیرخانه برسد.

۴. خرید و پرداخت

برای استفاده از خدمات وب‌سایت باید هزینه تعیین شده در وب‌سایت برای ثبت‌نام در رویداد موردنظر را بپردازید. پرداخت هزینه از طریق درگاه زیبال در وب‌سایت و یا سایر روش‌های پرداختی که با هماهنگی دبیرخانه در اختیار شما قرار می‌گیرد، انجام می‌شود. فرد شرکت‌کننده تضمین می‌کند که برای استفاده از خدمات وب‌سایت، با این خدمات به طور کامل آشنایی دارد و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورداستفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به‌وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرد.
لازم به ذکر است که در وب‌سایت دبیرخانه، راهنماهای متعددی (ثبت‌نام در سایت و رویدادها، دانلود فایل‌ها و ویدئوها و دسترسی به گواهینامه‌ها) تدوین شده و تمامی موارد مرتبط به‌صورت شفاف و کامل توضیح داده شده‌اند و لازم است پیش از اقدام به پرداخت، تمامی موارد به طور دقیق بخوانید و بررسی کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال و ابهام، با دبیرخانه در ارتباط باشید و در صدد رفع ابهام برآیید. ازاین‌رو ادعای عدم آشنایی با شرایط و مراحل پرداخت، برای عودت وجه، از طرف دبیرخانه مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت و پیش از هر پرداختی در وب‌سایت دبیرخانه، با زدن تیک، این موضوع را اعلام می‌دارید.
توجه داشته باشید پس از پرداخت، تحت هیچ شرایطی امکان بازگشت وجه وجود ندارد و تنها در صورتی مبالغ عودت داده می‌شوند که دبیرخانه امکان ارائه خدمات، برگزاری رویداد و... را نداشته باشد. در چنین شرایطی مبالغ تنها به‌حساب فرد شرکت‌کننده (نام ثبت شده در پنل کاربری) یا سازمان پرداخت‌کننده وجه، عودت داده خواهد شد. فرد شرکت‌کننده می‌بایست اطلاعات حساب به نام خود را از طریق تیکت در پنل کاربری برای دبیرخانه ارسال کند. شرکت/سازمان پرداخت‌کننده نیز اطلاعات حساب را به‌صورت نامه رسمی از طریق فکس یا ایمیل برای دبیرخانه ارسال کند.
در هنگام ثبت‌نام حتماً به مبالغ، تخفیف‌ها، زمان‌های برگزاری، نحوه برگزاری، مکان برگزاری و... توجه کامل را داشته باشید، زیرا دبیرخانه مسئولیتی بابت عدم توجه ثبت‌نام‌کنندگان به این موارد ندارد. هم چنین پس از ثبت‌نام، مسئولیت تغییر در تصمیم و یا تغییر در برنامه شرکت‌کننده، متوجه ثبت‌نام‌کننده است و مسئولیتی بر عهده دبیرخانه نخواهد بود.
درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد. در صورت عدم بازگشت وجه، کاربر می‌تواند موضوع را به دبیرخانه اطلاع دهد و پیگیری نماید. اگر بر اثر اشتباه، قیمت رویداد کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند پرداخت‌های قبلی را باطل نماید تا پرداخت با قیمت اصلی انجام پذیرد.

۵. ارتباط با دبیرخانه و نظرات

دبیرخانه تمام تلاش خود را می‌نماید تا خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.
کاربران می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «ارتباط با ما» سایت نوشته شده، با ما در ارتباط باشند و در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد، نظر خود را ثبت کنند. نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید. کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد. دبیرخانه می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد. سایت می‌تواند در مواقعی مانند درج اطلاعات تماس شخصی یا لینک در نظرات، به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات اقدام نماید.
ارتباط ما با شرکت‌کنندگان از طریق شماره موبایل و ایمیلی است که شرکت‌کننده در زمان ثبت‌نام در سایت ثبت و فعال‌سازی کرده است. موارد ارتباط با شرکت‌کنندگان از طریق تماس، ایمیل و تیکت، بر حسب مورد، انجام می‌شود. موارد و تصمیمات از سوی دبیرخانه ازطریق تیکت به اطلاع کاربران می‌رسد و مسئولیت بررسی و پاسخ به آن با کاربران است. درصورتی‌که ایمیل و یا شماره موبایل کاربران تغییر کند، می‌بایست از طریق تیکت به ما اطلاع دهند تا موارد تغییر صورت گیرد. درصورتی‌که ایمیل و یا شماره موبایل کاربر، تغییر کرده باشد، مسئولیت عدم آگاهی از اطلاع‌رسانی‌های دبیرخانه، بر عهده کاربر خواهد بود و دبیرخانه می‌تواند تصمیمات آتی را بر اساس صلاحدید خود اتخاذ کند.
پیام‌های ارسالی در تماس‌ها، ایمیل‌ها، تیکت‌ها و پیام‌های شبکه‌های اجتماعی، قابلیت انتشار در فضای مجازی و هر گونه فضای عمومی دیگر را از سوی هیچ یک از طرفین (کاربر و دبیرخانه) ندارد.

۶. عضویت در کانون دانش‌پژوهان مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI)

کاربرانی که عضو کانون دانش‌پژوهان مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) باشند از تخفیف‌های مختص کانون برای ثبت‌نام در رویدادهای بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) بهره‌مند خواهند شد. همانطور که بخش حریم خصوصی شرح داده شد، در صورتی که با اطلاعات حساب کاربری وبسایت موسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی‌پور (ACEMI) وارد سایت شوید، اطلاعات عضویت شما به وبسایت رویدادهای بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) انتقال پیدا می‌کند.

۷. گواهینامه‌ها

برای رویدادهای برگزار شده توسط برند رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)، گواهینامه حضور ارائه می‌شود. گواهینامه حضور در پنل کاربری شرکت‌کنندگانی که واجد شرایط دریافت گواهینامه حضور هر رویداد باشند، به‌صورت فایل PDF بارگذاری می‌شود و قابل‌دانلود خواهد بود. درصورتی‌که دبیرخانه تشخیص دهد فردی از خدمات و نام و اعتبار گواهینامه‌ها استفاده غیراخلاقی و خارج از رفتار حرفه‌ای دارد و یا صلاحیت خود را برای داشتن گواهینامه ازدست‌داده است، با تصمیم و اختیار خویش می‌تواند صلاحیت فرد را رد کرده و گواهینامه را ابطال و از پنل کاربری فرد و دیتابیس وب‌سایت حذف نماید.
لازم به ذکر است که کد اعتباربخشی می‌تواند در رزومه‌ها و پروفایل‌های حرفه‌ای شرکت‌کنندگان مانند لینکدین استفاده گردد. کد اعتباربخشی در قسمت جستجوی سایت نیز قابل‌بررسی است که همین ویژگی آن را از سایر گواهینامه‌ها متمایز می‌کند و از هرگونه جعل گواهینامه‌های دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) جلوگیری می‌نماید. کارفرمایان و شرکت‌ها نیز می‌توانند داخل سایت دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) اعتبارسنجی گواهینامه افراد را انجام دهند. می‌توانید اعتبار گواهینامه‌ها را از اعتبارسنجی گواهینامه‌ها بررسی کنید.

۸. راهنماها

قوانین و مقررات علاوه بر موارد درج‌شده، شامل تمامی راهنماهای سایت نیز می‌باشد و کاربر تأیید می‌نماید که در زمان استفاده از هرگونه خدمات سایت و دبیرخانه، از این راهنماها و موارد درج‌شده در آن به‌صورت کامل مطلع بوده و امکان هرگونه ادعا بابت عدم اطلاع و شفافیت در مقررات و راهنماها را از خود سلب می‌نماید. این راهنماها، به شرح زیر می‌باشند:
- راهنمای ثبت‌نام در سایت و رویدادها
- راهنمای دانلود فایل‌ها و ویدئوها
- راهنمای گواهینامه‌ها

۹. فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشأ خارجی است که خارج از اراده دبیرخانه بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سراسری اینترنت، خارج‌شدن سرورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی و هاست، حوادث قهری مانند جنگ، زلزله و... که مدیریت آن‌ها خارج از توان دبیرخانه باشد. در صورت وقوع فورس ماژور، دبیرخانه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت، اگرچه دبیرخانه همواره نهایت تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات داشته و خواهد داشت.
باتوجه به شرایط ارائه خدمات اینترنتی کشور، امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع‌رسانی قبلی وجود دارد و در این مورد وب‌سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
این دبیرخانه تضمین و تأیید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات وب‌سایت بدون وقفه، به‌موقع و بدون خطا است و در این مورد مسئولیتی به عهده این دبیرخانه نیست؛ ولی تمامی تلاش دبیرخانه بر این است که تمامی خدمات به بهترین شکل و کیفیت در اختیار شما قرار بگیرد.
برای ارائه خدمات، دبیرخانه با ارائه‌دهندگان ثالث خدمات مانند شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت، هاست و... در ارتباط است و امکان دارد هریک از آنها در ارائه خدمات به دبیرخانه با مشکل مواجه گردند که این امر از اختیارات دبیرخانه خارج است.

در برگزاری رویدادها، ممکن است به دلایلی غیرقابل پیش‌بینی و خارج از کنترل دبیرخانه، تغییراتی در برنامه رویدادها صورت گیرد. تمامی تلاش دبیرخانه، برگزاری رویدادهایی با بالاترین کیفیت و نظم است و در صورت تغییر، موارد از طریق راه‌های ارتباطی مانند وبسایت، شبکه‌های اجتماعی، تیکت پنل کاربری، ایمیل و تماس، به اطلاع شرکت‌‌کنندگان خواهد رسید.

دبیرخانه سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICIE) این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به‌روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود و کاربران سایت، در صورت استفاده از خدمات، اعلام می‌دارند که از به‌روزرسانی‌های قوانین و مقررات آگاه‌اند و آن را پذیرفته‌اند.

سؤالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید.
info@intcie.com

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.