English

راهنمای گواهینامه‌ها


برای رویدادهای برگزار شده توسط برند رویداهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)، گواهینامه حضور ارائه می‌شود. گواهینامه حضور در پنل کاربری شرکت‌کنندگانی که واجد شرایط دریافت گواهینامه حضور هر رویداد باشند، به صورت فایل PDF بارگذاری می‌شود و قابل دانلود خواهد بود. شرکت‌کنندگانی که تمایل به دریافت نسخه چاپی گواهینامه دارند، می‌توانند از طریق پنل کاربری، درخواست خود را ثبت کنند. گواهینامه‌ها در هفته اول هر ماه، از طریق پست برای درخواست‌های ثبت شده ارسال می‌گردد.
در این راهنما
1. شرایط دریافت گواهینامه
2. نحوه دسترسی به گواهینامه
3. نحوه درخواست نسخه چاپی گواهینامه
را توضیح داده‌ایم.

نمونه گواهینامه حضور در اولین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

1. شرایط دریافت گواهینامه

چنانچه در رویدادی که ثبت‌نام کرده‌اید، حضور پیدا کنید و واجد شرایط دریافت گواهینامه باشید، گواهینامه به زبان انگلیسی با نام و نام خانوادگی شما و کد رهگیری اختصاصی و یکتای صادر شده توسط سایت، صادر می‌شود و در پنل کاربری شما بارگذاری می‌گردد. گواهینامه‌های رویدادها تا دو هفته پس از اتمام هر رویداد ارائه می‌گردند و اطلاع رسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی و ایمیل صورت می‌گیرد. شرایط صدور گواهینامه بر اساس برنامه هر رویداد متفاوت است که در صفحه اختصاصی هر رویداد قرار گرفته است.
برای رویدادهایی که ویدئوی ضبط شده آن از طریق پلتفرم اسپات پلیر در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد، امکان صدور گواهینامه برای شرکت‌کنندگانی که امکان حضور در رویداد را نداشته‌اند، وجود دارد. برای این دسته از شرکت‌کنندگان، گواهینامه حضور با معیار مشاهده حداقل 60 درصد ویدئوهای ضبط شده وجود دارد. مراحل صدور به این صورت است که پس از ارائه ویدئوهای ضبط شده، در زمانی که حداقل 60 درصد ویدئوها را مشاهده کردید، از طریق تیکت در پنل کاربری، به دبیرخانه رویداد اطلاع می‌دهید. پس از بررسی زمان مشاهده در پنل ادمینی اسپات پلیر، گواهینامه حضور برای شما صادر و در پنل کاربری بارگذاری می‌گردد.
گواهینامه‌ها بر اساس نام و نام خانوادگی ثبت‌شده در پروفایل شرکت‌کنندگان صادر می‌گردد. چنانچه مغایرتی در نام و نام خانوادگی انگلیسی شما وجود دارد، از طریق تیکت با درج نگارش صحیح نام و نام خانوادگی به دبیرخانه اطلاع دهید تا گواهینامه جدید صادر و مجدد بارگذاری گردد.

2. نحوه دسترسی به گواهینامه

فایل گواهینامه به زبان انگلیسی، در یک صفحه، با نام و نام خانوادگی و کد رهگیری اختصاصی صادر شده است. برای دسترسی به نسخه PDF گواهینامه خود، با نام کاربری و رمز عبور وارد پنل کاربری خود شوید و از بخش رویدادهای من، دکمه دانلود در ستون گواهینامه، فایل را دانلود نمایید. فایل دانلود شده، قابلیت انتشار در پروفایل‌های حرفه‌ای و انتشار در شبکه‌های اجتماعی را دارد. همانطور که در بخش قبلی توضیح داده شد، گواهینامه‌ها بر اساس نام و نام خانوادگی ثبت‌شده در پروفایل شرکت‌کنندگان صادر می‌گردد. چنانچه مغایرتی در نام و نام خانوادگی انگلیسی شما وجود دارد، از طریق تیکت با درج نگارش صحیح نام و نام خانوادگی به دبیرخانه اطلاع دهید تا گواهینامه جدید صادر و مجدد بارگذاری گردد.

3. نحوه درخواست نسخه چاپی گواهینامه

چنانچه تمایل داشته باشید گواهینامه حضور خود را به صورت چاپی، با هولوگرام اختصاصی رویداد دریافت کنید، می‌توانید از طریق همین بخش، با زدن دکمه درخواست ارسال گواهینامه، درخواست خود را ثبت کنید. 

با کلیک بر روی درخواست ارسال گواهینامه وارد صفحه جدیدی می‌شوید که می‌بایست تمامی اطلاعات را به طور صحیح تکمیل کنید. از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل کنید زیرا در صورت صحیح نبودن اطلاعات و مرجوع شدن بسته پستی، باید از ابتدا درخواست خود را ثبت کنید. پس از تکمیل اطلاعات، وارد درگاه پرداخت می‌شوید و پس از پرداخت به سایت بازگردانده شده و درخواست شما ثبت می‌شود. گواهینامه‌های درخواست داده شده تا 28 هرماه، هفته اول ماه بعد در ساعات اداری (معمولا بین 7 الی 2 بعدازظهر) از طریق پست ارسال می‌گردند. کد رهگیری مرسوله پستی در پنل کاربری درج می‌شود و از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی https://tracking.post.ir/ قابل پیگیری است. علاوه بر این، کد رهگیری از طریق ایمیل و پیامک به شماره همراه شما ارسال می‌شود.

چنانچه در هر یک از مراحل فوق با سوال و یا مشکلی مواجه شدید، از طریق تیکت در پنل کاربری یا پشتیبانی آنلاین سایت یا سایر راه‌های ارتباطی با دبیرخانه در ارتباط باشید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.