English

راهنمای ثبت‌نام


برای ثبت‌نام در رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) می‌بایست ابتدا در وبسایت ICIE ثبت‌نام کنید. در ادامه مراحل ثبت‌نام را گام‌به‌گام توضیح می‌دهیم. با ما همراه باشید.
۱. ابتدا وارد وب‌سایت رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) شوید و از طریق منوی بالای سایت روی دکمه ثبت‌نام کلیک کنید.

اگر در سایت مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) ثبت‌نام کرده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارید و می‌توانید با همان اطلاعات از طریق صفحه ورود، وارد سایت ICIE شوید. درصورتی‌که حساب کاربری جدید ایجاد کنید، اطلاعات پروفایل و عضویت کانون دانش‌پژوهان مؤسسه ACEMI به این وب‌سایت منتقل نمی‌شود و قادر به استفاده از مزایای کانون در سایت ICIE نخواهید بود.


۲. درصورتی‌که در سایت مؤسسه مهندسی و مدیریت ساخت علوی پور (ACEMI) ثبت‌نام نکرده‌اید، ایجاد حساب کاربری جدید را انتخاب کنید.
۳. در صفحه ثبت‌نام، اطلاعات موردنیاز را وارد نمایید.۴. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت‌نام، این پیام را مشاهده می‌کنید.


۵. اکنون باید به‌حساب ایمیل خود مراجعه کنید و از طریق لینکی که به ایمیل ثبت نامی شما ارسال شده است، حساب کاربری خود را فعال کنید. اگر ایمیل را در Inbox خود نیافتید، حتماً پوشه‌های Spam، Social و Promotion را چک کنید. اگر همچنان آن را نیافتید به ما اطلاع دهید.


۶. با کلیک بر روی فعال‌سازی، حساب کاربری شما به طور اتوماتیک فعال می‌شود و می‌توانید از اینجا وارد حساب کاربریتان شوید. اگر در فعال‌سازی حساب کاربری با موردی مواجه شدید، از طریق پشتیبانی آنلاین سایت اطلاع دهید.
۷. پس از اینکه ایمیل خود را تأیید کردید، به وب‌سایت ICIE باز گردید و با کلیک بر روی دکمه ورود ایمیل و رمز عبور انتخابی خود را وارد کنید.

ثبت‌نام در رویداد بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE)

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، برای ثبت‌نام در رویداد می‌بایست ابتدا در وب‌سایت ICIE ثبت‌نام کنید و حساب کاربری خود را از طریق ایمیل ارسالی فعال کنید. برای ثبت‌نام در رویداد باید علاوه بر ثبت‌نام و فعال‌سازی ایمیل، مراحل احراز هویت را نیز انجام دهید. احراز هویت برای شماره تماس با دریافت کد و آپلود یک مدرک شناسایی صورت می‌گیرد.
برای احراز هویت می‌بایست پس از ثبت‌نام در سایت، وارد پنل کاربری و قسمت ویرایش پروفایل شوید. شماره تماس خود را وارد کنید و در مهلت زمانی تعیین شده، کدی که از طریق پیامک ارسال می‌گردد وارد نمایید و آن را تأیید کنید. مرحله بعدی احراز هویت، آپلود یک مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، صفحه اول شناسنامه و یا گذرنامه (پاسپورت) است. پس از تأیید پیامکی و آپلود مدرک شناسایی معتبر، می‌توانید در رویداد موردنظر خود ثبت‌نام کنید.

چرا باید شماره موبایل خود را تأیید و کارت شناسایی معتبر آپلود نمایم؟
- برای ثبت‌نام در سمپوزیوم باید هم شماره موبایل خود را تأیید نموده و هم یک کارت شناسایی معتبر آپلود کرده باشید. این کار تنها یکبار انجام شده و نیاز نیست برای هر بار ثبت‌نام این کار را تکرار کنید. پس از آپلود کارت شناسایی همکاران ما دراسرع‌وقت (بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت) نسبت به تأیید آن اقدام می‌کنند. پس از آپلود کارت شناسایی می‌توانید ادامه مراحل ثبت‌نام خود را طی کنید؛ ولی در صورت عدم تأیید کارت شناسایی، احتمال لغو ثبت‌نام شما وجود دارد. پس حتماً نسبت به آپلود مدارک معتبر خود دقت کنید.
- ازآنجایی‌که برای رویدادهای بین‌المللی صنعت ساخت (ICIE) گواهینامه صادر می‌شود و برای صدور گواهینامه به تابید هویت واقعی شرکت‌کنندگان نیاز است، باید شماره موبایل و کارت شناسایی معتبر شما تأیید گردد. دلیل دیگر آنست که ویدئوهای رویدادها در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفته و بر روی ویدئوها واترمارک قرار می‌گیرد. درصورتی‌که ثبت‌نام‌کننده هویتی واقعی نداشته باشد، این واترمارک نیز می‌تواند غیرواقعی بوده و مشکلاتی را ایجاد نماید.
- برای بارگذاری کارت شناسایی و تأیید شماره موبایل خود به پنل کاربری، بخش ویرایش پروفایل رفته و از بخش‌های مخصوص نسبت به ارسال کد فعال‌سازی و بارگذاری کارت شناسایی خود اقدام نمایید. شما باید شماره موبایل خود را از طریق کد ارسالی تأیید نموده و کارت شناسایی بارگذاری شده نیز حداکثر تا ۴۸ ساعت توسط همکاران ما تأیید می‌شوند. فقط فراموش نکنید که دکمه آپلود را حتماً کلیک نمایید.

- در صورتی که پیامک تایید شماره موبایل را دریافت نکردم، از چه روشی میتوانم شماره موبایل خود را تایید نمایم؟
+ شما میتوانید با ما از طریق روش‌های مختلف ارتباطی، در ارتباط بوده تا طریقه فعال‌سازی شماره موبایل را از روشی دیگر با یکدیگر طی نماییم.

یک نکته مهم:
پس از آپلود مدرک شناسایی خود می‌توانید در رویداد ثبت‌نام کنید. مدارک شناسایی آپلود شده به طور منظم توسط ادمین‌های سایت، بررسی و تأیید می‌شود. درصورتی‌که مدرک شناسایی آپلود شده معتبر نباشد ثبت‌نام شما در رویداد، لغو خواهد گردید و پس از لغو، می‌توانید مجدد مدرک معتبر را آپلود نمایید.

در ادامه، ثبت‌نام در سمپوزیوم را توضیح داده‌ایم.

۱. برای ثبت‌نام، وارد صفحه اصلی سایت ICIE شوید.
2. در صفحه اصلی، در تب رویدادها روی گزینه رویدادها کلیک کنید.


۳. رویداد موردنظر خود را انتخاب کنید.

۴. در قسمت محورهای سمپوزیوم روی دکمه ثبت‌نام در سمپوزیوم کلیک کنید.

۵. پس از کلیک بر روی دکمه ثبت‌نام در سمپوزیوم، دو نوع از ثبت‌نام را مشاهده می‌کنید. اگر به طور فردی در دوره ثبت‌نام می‌کنید، ثبت‌نام فردی را انتخاب کنید. اگر ثبت‌نام شما در دوره توسط شرکت یا سازمان شما انجام می‌شود، ثبت‌نام سازمانی را انتخاب کنید.


۶. در ادامه مراحل ثبت‌نام، اگر کد تخفیفی در اختیار دارید، وارد نمایید و دکمه اعمال کد تخفیف را بزنید. سایر اطلاعات و همین‌طور قیمت‌ها را دقیق بررسی فرمایید و سپس دکمه ثبت‌نام را بزنید.


۷. پس از زدن دکمه ثبت‌نام وارد درگاه پرداخت می‌شوید. اطلاعات کارت خود و رمز دوم را وارد نمایید و پرداخت را بزنید. پس از موفقیت‌آمیز بودن پرداخت، به سایت بازگردانده می‌شوید و عنوان رویداد نیز در پنل کاربری شما، در قسمت رویدادهای من درج می‌شود.

۸. پس از ثبت‌نام، کارت ورود به سمپوزیوم صادر شده است و از بخش رویدادهای من، با زدن دکمه دریافت بلیت، کارت خود را دانلود و ذخیره نمایید.
توجه داشته باشید که کارت ورود خود را به‌صورت چاپی یا دیجیتالی در روز برگزاری حتماً به همراه داشته باشید.


۹. پس از برگزاری سمپوزیوم، فایل‌ها و ویدئوها در پنل کاربری شرکت‌کنندگان بارگذاری می‌گردد. برای دسترسی به فایل‌ها و ویدئوها می‌توانید از بخش رویدادهای من، با زدن دکمه‌های دانلود فایل‌ها و لایسنس ویدئوها به محتوا دسترسی پیدا کنید.
راهنمای دانلود فایل‌ها و ویدئوها
۱۰. همچنین برای دریافت گواهینامه‌های حضور در سمپوزیوم از بخش رویدادهای من گواهینامه خود را دانلود کنید.
راهنمای دریافت گواهینامه‌ها

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.