English

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

پیش رو

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

  • ۵ مهر ۱۴۰۳
  • تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی
  • ۸ الی ۱۹
دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) با هدف گردهمایی مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت و ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت برگزار می‌شود.

در رویداد اول، حدود 500 شرکت‌کننده از جامعه مدیریت پروژه و مدیریت ساخت و 22 شرکت و سازمان با حمایت 29 انجمن، دانشگاه و تشکل، با برگزاری 23 سخنرانی، پنل و کارگاه آموزشی در 2 روز با هدف تلاش در راستای ایجاد اکوسیستم تخصصی مدیریت ساخت در ایران و فرهنگ‌سازی دانش تخصصی مدیریت ساخت، گرد هم آمدند.

رویداد دوم قرار است با افزودن بخش‌های جدیدی چون "نمایشگاه صنعت ساخت"، "نمایشگاه کاریابی"،"فضای تخصصی لانژ"، به همراه افزایش تعداد کارگاه‌های تخصصی و تغییر ساختار پنل‌های چالش‌ها و راهکارها، به شکل متفاوت‌تری برگزار گردد تا به هدف والای خود که ایجاد یک اکوسیستم تخصصی برای مدیریت ساخت در کشورمان است، گام بردارد.

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت، در مهر 1403 و با حضور جمعی از برجسته‌ترین سخنرانان داخلی و خارجی، مدیران مجرب، اساتید فرهیخته دانشگاه و فعالان متخصص صنعت ساخت، با حدود 1000 شرکت‌کننده برگزار می‌گردد تا بتواند یکی از تخصصی‌ترین و بزرگ‌ترین شبکه‌های ارتباطی صنعت ساخت را ایجاد نماید.

محورهای دومین سمپوزیوم ICMS

توسعه کسب‌و‌کار در صنعت ساخت
با محورهای:

  • مدیریت ساخت حرفه‌ای
  • مدیریت پروژه
  • حقوق ساخت و مدیریت قرارداد
  • فناوری‌های دیجیتال در صنعت ساخت
  • مدیریت ایمنی
  • توسعه پایدار

مصاحبه با دکتر علوی‌پور، دبیر دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

زمان‌بندی ثبت‌نام

شرح زمان هزینه ثبت نام
اعضای کانون (تومان)
هزینه ثبت نام
اعضای عادی (تومان)
ثبت‌نام زودهنگام 2 دی تا 15 اسفند 1402
1،700،000 2،300،000
ثبت‌نام عادی 16 اسفند 1402 تا 19 تیر 1403
2،300،000 2،700،000
ثبت‌نام دیرهنگام 20 تیر تا 19 شهریور 1403
- 3،200،000

محل برگزاری دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

آمار سمپوزیوم تا این لحظه

تا این لحظه

سخنرانان کلیدی، اعضای پنل‌های تخصصی، سخنرانان کارگاه‌های آموزشی، تسهیل‌گران لانژ و داوران

پس از استقبال فراوان از سخنرانی‌های کلیدی در سمپوزیوم اول و سخنرانی دو متخصص و استاد برجسته از کشور آمریکا ( Professor Raymond Lemming و Professor John E. Schaufelberger)، در دومین سمپوزیوم نیز شاهد حضور سخنرانان داخلی و بین‌المللی دیگری خواهیم بود که به صورت تخصصی در مدیریت پروژه‌های صنعت ساخت فعالیت کرده‌اند. این سخنرانان از تجربه اجرایی و دانش تخصصی بالایی در صنعت ساخت برخوردار هستند و این موضوع باعث شده تا سمپوزیوم مدیریت ساخت از سایر رویدادهای حوزه مدیریت پروژه در کشور که به شکل عمومی برگزار می‌گردد، متمایز شود.
شرایط حمایت از

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)
برای دومین بار در کشور تخصصی‌ترین رویداد مدیریت ساخت به شکلی کاملا متفاوت برگزار خواهد شد. در دومین سمپوزیوم طرح‌های جدید اعتبار جهت شرکت در دوره‌های تقویمی موسسه ACEMI، تخفیف حضور در نمایشگاه صنعت ساخت، حضور رایگان در نمایشگاه کاریابی به طرح حمایتی افزوده شده است. علاوه بر طرح‌های حمایتی، برای اولین بار در این حوزه، طرح حمایتی از شرکت‌های نوپا در صنعت ساخت ارائه شده است.

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)
ویدئوهای مصاحبه با

همراهان رویداد و متخصصان

حامیان دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) تا این لحظه

نظرات برخی از همراهان رویداد و متخصصان

چرا متخصصان در این رویداد شرکت می‌کنند؟

اعضای کلیدی

کمیته‌های دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) از ۳ کمیته "علمی" و "برنامه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ریزی" و "اجرایی" تشکیل شده، تا با کمک افراد متخصص به برگزاری بی‎‎‎‎‎‎نظیر رویداد باشکوه دیگری در صنعت ساخت، با هدف تلاش در راستای ایجاد اکوسیستم تخصصی مدیریت ساخت در ایران و فرهنگ‌سازی دانش تخصصی مدیریت ساخت کمک نمایند.
نمایشگاه صنعت ساخت

فرصتی برای حضور سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه صنعت ساخت

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)نمایشگاه صنعت ساخت قرار است به صورت تخصصی و با حضور سازمان‌های فعال در صنعت ساخت، اعم از ساختمانی، زیرساختی و صنعتی برپا گردد و فرصت بسیار مناسبی است تا شركت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌ و کارهای فعال در این صنعت، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید شرکت‌کنندگان این رویداد قرار دهند و از قدرت شبکه‌سازی در صنعت ساخت که یکی عوامل بسیار مهم در توسعه و پیشرفت هر سازمانی است، بهره‌مند گردند.

نمایشگاه کاریابی

فرصت کاریابی و شبکه‌سازی برای کارجویان صنعت ساختبا حضور شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای صنعت ساخت، فرصت مناسبی برای دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، متخصصان و فعالان صنعت ساخت پدید می‌آید که بتوانند با نمایندگان شرکت‌ها و مدیران و کارشناسان منابع انسانی کسب‌وکارهای این حوزه، به صورت چهره به چهره و بدون واسطه به مصاحبه بپردازند و با فرآیند جذب و استخدام و شرایط کاری در شرکت‌ها آشنا شوند. از سوی دیگر، حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه، باعث ارتقاء برند کارفرمایی و شناخت بیشتر کارجویان از شرکت‌ها می‌شود و فرصتی برای آن‌ها ایجاد می‌کند تا بتوانند از بین متخصصان، افراد واجد صلاحیت را استخدام نمایند. فرصتی که در شرایط فعلی صنعت، بسیار حیاتی است.

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)
جلسات تخصصی در لانژ

فضایی مناسب برای شبکه‌سازی و ارتباط با متخصصان

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)ایده فضای لانژ که برای اولین بار در دومین سمپوزیوم بین‌المللی صنعت ساخت اجرا و پیاده‌سازی خواهد شد، به تمامی شرکت‌کنندگان کمک خواهد کرد تا ضمن استراحت در فضای طراحی شده، به برقراری ارتباط و گپ و گفت با سایر شرکت‌کنندگان که همگی از کارشناسان، مدیران پروژه و مدیران عامل کسب‌وکارهای صنعت ساخت هستند، بپردازند.

حامیان و سازمان‌های شرکت‌کننده در اولین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

گواهینامه حضور

دانلود اطلاعات و فرم‌ها

در این بخش تمامی اطلاعات و فرم‌ها گردآوری شده است. کافیست برای دانلود، روی هر کدام کلیک نمایید.

پرسش و پاسخ‌های متداول

درباره دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)

سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت یا ICMS با باهدف گردهمایی مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مدیران پروژه‌های ساخت، مدرسین و مدیران ارشد و عامل صنعت ساخت برگزار می‌شود. رویدادی که با حضور متخصصان داخلی و خارجی و به دلیل وجود سخنرانان کلیدی، میزگردهای تخصصی و پنل‌های تجارب تخصصی سهم عمده‌ای در موفقیت افراد متخصص، شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد.

تمامی مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و از این فرصت بزرگ برای استفاده از تجارب برجسته‌ترین سخنرانان داخلی و خارجی، مدیران مجرب، اساتید فرهیخته دانشگاه و فعالان متخصص صنعت ساخت بهره‌مند شوند.

طرح‌های حمایتی برای دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) تدوین شده است که می‌توانید با مراجعه به صفحه شرایط حمایت اطلاعات این طرح را دریافت کنید. برای دریافت اطلاعاتی بیشتر از آنچه در سایت درج شده است، میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و دبیرخانه با ما در ارتباط باشید.

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، بخش‌های جدیدی چون "نمایشگاه صنعت ساخت"، "نمایشگاه کاریابی"،"فضای تخصصی لانژ"، به برنامه برگزاری افزوده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه‌ها، صفحات اختصاصی هر نمایشگاه را بررسی نمایید.

دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، با هدف گردهمایی متخصصان صنعت ساخت و به اشتراک‌گذاری تخصصی‌ترین موضوعات، با بهره‌مندی از تجارب اساتید و بزرگان صنعت ساخت ایران و جهان، توسعه دانش تخصصی - اجرایی، شبکه‌سازی و توسعه فضای شغلی و کسب‌و‌کار برگزار می‌شود. در نتیجه، در حال حاضر بخش مقالات در این سمپوزیوم در نظر گرفته نشده است.

سمپوزیوم به صورت حضوری برگزار می‌گردد و ویدئوهای تمامی سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی به صورت کامل ضبط می‌شود و تنها در اختیار شرکت‌کنندگان سمپوزیوم قرار خواهد گرفت.

سمپوزیوم در 5 مهر ماه 1403 برگزار خواهد گردید.

سمپوزیوم در شهر تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. اطلاعات دقیق‌تر را می‌توانید از صفحه رویداد مطالعه نمایید.

ویدئوهای سمپوزیوم با چندین دوربین توسط تیم فیلمبرداری حرفه‌ای ضبط گردیده و سخنرانی‌های آنلاین نیز در بستر ابری ذخیره می‌گردند تا پس از برگزاری در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گیرد. پس اگر حتی شرایط شرکت به صورت حضوری را ندارید، با ثبت‌نام در سمپوزیوم می‌توانید به پنل‌ها و سخنرانی‌ها دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به راهنمای دانلود فایل‌ها و ویدئوها مراجعه نمایید.

بله، با حضور در سمپوزیوم گواهینامه حضور به زبان انگلیسی با نام و نام خانوادگی و کد یکتا با قابلیت اعتبارسنجی در سایت دریافت می‌کنید. گواهینامه‌های حضور تا یک‌ماه از برگزاری رویداد، به صورت دیجیتالی صادر شده و در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد. در صورتی که تمایل به دریافت نسخه فیزیکی داشته باشید می‌توانید درخواست خود را از طریق پنل کاربری ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به راهنمای گواهینامه‌ها مراجعه کنید.

بله، در صورتی که تا 3 ماه پس از بارگذاری ویدئوهای ضبط شده، حداقل 60 درصد زمان ویدئوها را مشاهده کرده باشید و از طریق تیکت به دبیرخانه اطلاع داده باشید، گواهینامه حضور نیز برای شما صادر و در پنل کاربری بارگذاری خواهد گردید. این امکان برای عزیزانی که امکان حضور در سمپوزیوم را ندارند، به عنوان مثال خارج از کشور هستند، وجود دارد.

ویدئوهای این سمپوزیوم تنها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان قرار گرفته و به صورت عمومی ارائه نخواهد شد. از این‌رو چنانچه امکان حضور در سمپوزیوم را ندارید، در رویداد ثبت‌نام کنید و پس از برگزاری، به مشاهده ویدئوهای دوره بپردازید.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.