English

سؤالات متداول

پرسش و پاسخ رایج در زمینه

رویدادهای بین المللی صنعت ساخت (ICIE)

دراین بخش به رایجترین سؤالات شما در زمینه برگزاری رویدادهای تخصصی صنعت ساخت پاسخ داده شده است

برگزار کننده رویدادهای بین المللی صنعت ساخت یا ICIE نام برندی است که با هدف برگزاری رویدادهای بین المللی صنعت ساخت ایجاد شده و رویدادهای مختلفی را در صنعت ساخت برگزار می‌نماید.

ICIE رویدادهای تخصصی مرتبط با صنعت ساخت را پوشش می‌دهد و در حوزه‌های مختلف صنعت ساخت از جمله مدیریت ساخت، حقوق ساخت و مهندسی ساخت، تخصصی‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادها را برگزار می‌نماید.

بله، ICIE در رویدادهای خود با استفاده از طرح های اسپانسری ارائه شده مختص هر رویداد، این امکان را برای حامی و اسپانسر شدن شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف فراهم کرده است.

فرهنگ‌سازی، ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌های ارتباطی بین متخصصان، سازمان‌ها و نهادهای اجرایی، تبادل جدیدترین و تخصصی‌ترین اطلاعات و بهبود فضای شغلی و کسب‌و‌کار برای متخصصان، شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت ساخت از جمله مهم‌ترین اهداف ICIE است.

بله، البته گام اول فعالیت ICIE در داخل کشور و با حضور متخصصان داخلی و خارجی بوده و به مرور این فعالیت به خارج از کشور نیز توسعه خواهد یافت.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.