English

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت (ICMS)

برگزار شده

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت (ICMS)

 • ۹ و ۱۰ شهریور ۱۴۰۲
 • تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی
 • ۸ صبح الی ۱۷ عصر
اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت (ICMS)

معرفی ICMS

سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (International Construction Management Symposium) یا ICMS با هدف گردهمایی مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، کارشناسان، مدیران پروژه‌ها ، مدرسین و مدیران عامل صنعت ساخت و به اشتراک‌گذاری تخصصی‌ترین موضوعات برگزار می‌شود.

استفاده از تجربیات سخنران‌های برتر بین‌المللی و داخلی، برگزاری پنل‌های تخصصی، پرسش‌وپاسخ و تجارب مدیریت پروژه بخشی از برنامه‌های اولین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS) است که با رویکرد هویت بخشی به دانش مدیریت ساخت در ایران برگزار می‌گردد. با حضور متخصصان، مدیران و سازمان‌های بزرگ و فعال در صنعت ساخت، این سمپوزیوم یکی از بزرگ‌ترین و تخصصی‌ترین شبکه‌های ارتباطی مدیریت ساخت در ایران را ایجاد خواهد نمود.

حضور سازمان‌ها در این سمپوزیوم فرصت مناسبی را ایجاد خواهد کرد تا در بخش ارتباط با صنعت قدم‌های مناسبی برداشته شده و سازمان‌ها بتوانند دستاورد، محصولات و تجربیات خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته و در مقابل مخاطبان نیز بتوانند با ایجاد این پل ارتباطی باعث توسعه حرفه شغلی خود در این صنعت بزرگ شوند.

محورهای سمپوزیوم

مدیریت ساخت ( Construction Management)

 • مدیریت مالی و حسابداری (Construction Accounting and Financial Management)
 • برنامه‌ریزی و زمان‌بندی (Construction Planning and Scheduling)
 • مدیریت قرارداد (تأخیرات، ادعا و اختلافات) (Construction Contract Management)
 • مدیریت ریسک (Construction Risk Management)
 • مدل‌سازی اطلاعات ساخت (BIM) (Building Information Modeling)

 مدیریت کسب‌وکار در صنعت ساخت (Construction Business Management)

 • روش اجرا و سیستم مدیریت ساخت (Construction Management Organization)
 • ساختار سازمانی شرکت‌های مدیریت ساخت (Construction Management System)
 • محدوده‌های دانشی مدیریت ساخت (Construction Management Body of Knowledge)

image

سخنرانی دکتر علوی‌پور، دبیر اولین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت

زمان‌بندی ثبت‌نام

شرح زمان هزینه ثبت نام
اعضای کانون (تومان)
هزینه ثبت نام
اعضای عادی (تومان)
ثبت نام زودهنگام ۱۶ خرداد الی ۱۰ تیر ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان ۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام عادی ۱۱ تیر الی ۱۰ مرداد - ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام دیرهنگام ۱۱ مرداد الی ۲۸ مرداد - ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان

آمار سمپوزیوم تا این لحظه

سخنرانان کلیدی، اعضای پنل‌های تخصصی و داوران

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)

سخنرانان این سمپوزیوم تخصصی که برای اولین بار و به شکلی متفاوت در ایران برگزار می گردد، دارای تجارب بین المللی و داخلی بوده و میزگردها و ساختار تخصصی براساس اصولی ترین شیوه علمی-اجرایی بنا شده است تا درنهایت به انتشار یک سند تخصصی منجر شود.
شرایط حمایت از

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)

برای اولین بار در کشور تخصصی ترین رویداد حقوق ساخت به شکلی کاملا متفاوت برگزار خواهد شد. رویدادی که برپایه 3 بخش سخنرانی داخلی و خارجی، میزگرد های تخصصی چالش ها و راهکارها که از صنعت گردآوری شده و البته بخش تجارب حقوق ساختی که پیوند سه گانه ای برقرار می کند، متمرکز بوده تا درنهایت به انتشار یک سند تخصصی پس از برگزاری رویداد برسد.

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)
ویدئوی کاربران

مصاحبه با همراهان رویداد و متخصصان

حامیان مادی و معنوی اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت (ICMS)

نظرات همراهان رویداد

چرا در این رویداد شرکت می کنیم؟

اعضای کلیدی

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)

این سمپوزیوم تخصصی از ۳ کمیته "علمی" و "برنامه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ریزی" و "اجرایی" تشکیل شده، تا با کمک افراد متخصص به برگزاری بی‎‎‎‎‎‎نظیر اولین سمپوزیوم تخصصی مدیریت ساخت در ایران کمک نمایند.

سازمان‌های شرکت‌کننده در سمپوزیوم

گواهینامه حضور

دانلود اطلاعات و فرم‌ها

در این بخش تمامی اطلاعات و فرم‌ها گردآوری شده است. کافیست برای دانلود، روی هر کدام کلیک نمایید.

پرسش و پاسخ رایج در زمینه

اولین سمپوزیوم تخصصی مدیریت ساخت در ایران (ICMS)

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت یا ICMS با باهدف گردهمایی مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مدیران پروژه‌های ساخت، مدرسین و مدیران ارشد و عامل صنعت ساخت برگزار می‌شود. رویدادی که با حضور متخصصان داخلی و خارجی و به دلیل وجود سخنرانان کلیدی، میزگردهای تخصصی و پنل‌های تجارب تخصصی سهم عمده‌ای در موفقیت افراد متخصص، شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد.

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در تاریخ 9 و 10 شهریورماه 1402 برگزار خواهد شد.

اولین سمپوزیوم بین المللی مدیریت ساخت در شهر تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. اطلاعات دقیق‌تر را می‌توانید از صفحه خود رویداد مطالعه نمایید.

تمام مهندسان، کارشناسان، کارشناسان ارشد، مدرسان، مشاوران و مدیران ارشد و عاملی که در صنعت ساخت فعالیت می‌کنند، می‌توانند در این رویداد شرکت نموده و علاوه بر توسعه دانش تخصصی خود، اقدام به شبکه‌سازی نمایند.

طرح اسپانسری مخصوص رویداد ICMS تدوین شده است که می‌توانید با مراجعه به قسمت حامی رویداد، اطلاعات این طرح را دریافت کنید. برای دریافت اطلاعاتی بیشتر از آنچه در سایت درج شده است با ما در ارتباط باشید.

زمان ثبت نام رویداد در شبکه های اجتماعی مربوط به رویداد و سایت ICIE بخش رویداد ICMS اطلاع‌رسانی خواهد شد. حتما صفحات اجتماعی ICIE را دنبال نمایید تا در جریان آخرین اخبار و اطلاعات قرار گیرید.

این رویداد یک سمپوزیوم تخصصی با حضور متخصصین داخلی و خارجی بوده و در حال حاضر با هدف توسعه دانش تخصصی-اجرایی، شبکه‌سازی و توسعه فضای شغلی و کسب‌و‌کار برگزار می‌شود. در نتیجه، در حال حاضر بخش مقالات در این سمپوزیوم در نظر گرفته نشده است.

ویدئوهای این سمپوزیوم با چند دوربین ضبط گردیده و سخنرانی‌های آنلاین نیز در بستر ابری ذخیره می‌گردند تا پس از برگزاری در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گیرد. پس اگر حتی شرایط شرکت به صورت حضوری را ندارید، با ثبت‌نام در سمپوزیوم می‌توانید به پنل‌ها و سخنرانی‌ها دسترسی داشته باشید. فقط توجه داشته باشید که ویدئوها از طریق اسپات پلیر ظرف 2 هفته پس از برگزاری رویداد، در اختیارتان قرار گرفته و هر شرکت‌کننده تنها می‌تواند بر روی یک سیستم ویدئوها را مشاهده نماید. کد اختصاصی مشاهده ویدئو در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

ظرف یک‌ماه از برگزاری رویداد، گواهینامه‌ها به صورت دیجیتالی صادر شده و در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد. در صورتی که تمایل به دریافت نسخه فیزیکی داشته باشید می‌توانید درخواست ارسال را پس از پرداخت هزینه بسته‌بندی و ارسال، از سایت سمپوزیوم انجام دهید. گواهینامه‌ها نیز اول هر ماه از طریق پست برایتان ارسال می‌گردد.

بله. اما باید توجه داشته باشید که تا 2 هفته بعد از بارگذاری ویدئوها باید 60 درصد از زمان ویدئوها را مشاهده کرده باشید تا شامل شرایط اخذ گواهینامه گردید.

ویدئوهای این سمپوزیوم تنها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان در رویداد قرار گرفته و به صورت عمومی به فروش نخواهد رسید. دسترسی به ویدئوها نیز از طریق پلتفرم اسپات پلیر، تنها بر روی یک سیستم امکان‌پذیر بوده و قابل اشتراک‌گذاری نیست.

در بزرگترین و تخصصی‎‎‎‎‎‎‎ترین رویداد مدیریت ساخت کشور
منتظر دیدار شما هستیم!

در دومین سمپوزیوم بین‌المللی مدیریت ساخت (ICMS)، که حدود 1000 شرکت‌کننده از مهندسان، پیمانکاران، کارفرمایان، مشاوران، کارشناسان، مدیران، اساتید، مدرسان و مدیران عامل صنعت ساخت با هدف ایجاد بزرگ‌ترین اکوسیستم تخصصی در صنعت ساخت گرد هم می‌آیند، منتظر دیدار شما هستیم.